загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні є співучі піски

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Це надзвичайне явище спостерігається в багатьох районах світу. Та мало хто знає, що співучі піски є і в Україні… Знаходяться вони поблизу Нікополя, на косі біля річки Лапінки, на одному з рукавів Дніпра.

Правильніше буде назвати ці піски звучними, оскільки вони не лише співають, а ще й гримлять та гавкають. Їхній «спів» чути після дощу, коли верхній шар злипається і утворює крихку кірку.

Крокуючи пісками, можна почути звуки, подібні до свисту повітря, випущеного з автомобільної камери. Осипаючись, пісок видає звук, який може тривати від декількох секунд до 15 хв.

Часто звук сягає такої величезної сили, що його чути за десятки кілометрів.

До списку новин