загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Майже 90% українців працюють понаднормово

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Близько 90% українців працюють понаднормово. Дозволити собі вирішувати коли починати та закінчувати свій робочий день може кожен 5-й працівник. А кожен третій – регулярно працює на вихідних. Такі результати опитування Дослідницького центру Міжнародного кадрового порталу «HeadHunter».

 Наразі більше половини офісних співробітників мають восьмигодинний робочий день. Така ж частина офісних працівників може собі дозволити трохи скорегувати рамки уходу з роботи. При цьому, майже всім опитуваним доводиться працювати більше, ніж належить, або виходити на роботу у вихідний. І для третини працівників дана ситуація – норма життя.

«Від особистого життя заради кар’єри відмовляться у 10 разів частіше, ніж навпаки. Половині опитаних доводилося жертвувати особистим життя, друзями, вільним часом заради роботи», – йдеться у повідомленні Дослідницького центру Міжнародного кадрового порталу «HeadHunter».

Катерина Білоус

До списку новин