загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

60% українців хочуть вступу України до ЄС

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

58% українців висловлюється за вступ країни в Європейський союз. Порівняно з минулим роком кількість прихильників такого кроку збільшилася на 6 процентних пунктів. Одночасно частка противників вступу незначно зросла до 31%.

Такі результати репрезентативного соцопитування DW-Trend, проведеного в листопаді київським відділенням Інституту вивчення громадської думки IFAK на замовлення української редакції Deutsche Welle.

Більшість прихильників членства в ЄС висловлюється за максимально швидкий вступ в Євросоюз. 37% опитаних хотіли б, щоб він відбувся в найближчі 5 років. Рік тому такого стрімкого приєднання бажали лише 26%. Навіть на сході та півдні України 50% опитаних в принципі підтримують вступ до ЄС. У західній і центральній частинах частка прихильників такого кроку становить 69%.

Членство України в ЄС зовсім не є темою, яка цікавить головним чином молоде покоління. Правда, найбільше прихильників цієї ідеї у віковій групі від 18 до 29 років - 65%. Однак за приєднання до ЄС виступає більшість і у всіх інших вікових групах. Серед 50-60-літніх таку перспективу схвалюють 52%

До списку новин