загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Внесення і зняття грошей - поради для Вашої безпеки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Як при внесенні грошей, так і при їх знятті, пенсіонери або літні люди повинні  поводитися дуже обережно. Наші поради для Вашої безпеки читайте далі у статті.

Тема "Літні люди і банк" не завжди привід для радості. Це відноситься як до фінансових операцій, так і до буденних операцій, таких як зняття грошей у банківській касі або використання банкоматів.

Будьте обережні з неправдивими консультаціями у банку

У першому випадку фінансові установи неодноразово були звинувачені в нечесних консультаціях і зверненні людей до ризикових інвестиційних стратегій. Найчастіше це стосується літніх клієнтів, які, власне, і представляють ті групи вкладників, що надають перевагу безпечним інвестиціям. Принаймні вже той факт, що після краху Lehman Brothers величезна кількість клієнтів похилого віку постраждали і весь їхній спільний капітал, який повинен був слугувати страховкою у старості, було втрачено, повинен бути достатньою передумовою для недовіри.

Тому пенсіонерам слід порекомендувати притримуватись здорової недовіри до фінансових консультантів. Навіть тоді, коли ви вже десятиліття все ще продовжуєте бути клієнтом потерпілого фінансового інституту. Ви повинні докласти зусилля та знайти альтернативну пропозицію з іншого банку, детально прочитувати договори і розпитувати консультантів у випадках, коли з‘являються труднощі у розумінні чогось.

Правильна поведінка при знятті грошей

Коли мова йде про поведінку біля банкоматів, літні люди , в принципі , натрапляють на ті ж ризики, що й молоді. Шахрайство через маніпуляції біля банкоматів можуть трапитися кожному клієнтові, незалежно від віку.

Тим не менше, люди похилого віку є улюбленими жертвами шахраїв та кишенькових злодіїв. Адже вони охоче користуються готовністю літніх допомогти іншим, а також їхньою неуважністю, і відволікають їхню увагу у цю вирішальну мить. Цього вже достатньо, щоб підступним або навіть жорстоким чином наблизитися до жертви.

Такі ризики можна уникнути, дотримуючись кількох простих правил поведінки. Хто вирушає до автомата у звичайні робочі години, коли рух на вулицях жвавий, той уникає таких ризиків. Ви повинні призвичаїтись до певного установленого порядку, не давати себе відволікти від нього і зняті гроші покласти у безпосередній близькості до свого тіла. Внутрішня кишеня на блискавці є набагато безпечнішою, ніж сумка через плече, яку можна легко вирвати. Хто йде до банку зі знайомим, ще більше зводить ризик до мінімуму. І на крайній випадок, завжди існує таксі!

Переклад з німецької.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин