загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Правове навчання для пенсіонерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У відділенні соціально-побутової адаптації Буринського районного територіального центру соціального обслуговування населення відбулося чергове навчання пенсіонерів.

На зустріч із слухачами була запрошена Тетяна Падалко, загальний юридичний стаж якої складає сорок років. Вона і провела навчання з правових питань.

Під час свого виступу гостя детально прокоментувала основні положення законодавства з питань правового та соціального захисту людей похилого віку, відповіла на численні запитання учасників заходу, яких зокрема цікавили питання оформлення спадщини, земельних паїв тощо.

За враженнями слухачів, такі навчання є не тільки цікавими, а й корисними для людей, які перебувають на пенсії.

До списку новин