загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Цей день в історії/ 21листопада

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Всесвітній день телебачення.

 

Всесвітній день привітань.

 

Міжнародний день відмови від куріння.

 

Міжнародний день філософії.

 

1620 — після плавання на кораблі «Мейфлавер», яке тривало більше трьох місяців, сім'я англійських переселенців висаджуються в Північній Америці.

1783 — У небо над Парижем піднялася перша пілотована людиною повітряна куля братів Жозефа-Мішеля і Жака-Етьєнна Монгольфье.

1806 — Наполеон оголосив «континентальну блокаду» Англії.

 

1877 — Винайдення Томасом Едісоном фонографа - пристрою для механічного запису і відтворення звуку, що широко використовувався наприкінці 19-го - початку 20-го століття.

1906 — у Вільнюсі вийшов друком перший номер білоруської газети «Наша нива».

1916 — потонув «Брітанник», корабель-близнюк «Тітаника» налетів на німецьку міну.

1918 — У Львові встановлено польську владу. Уряд ЗУНР переїжджає до Тернополя, згодом до Станіслава.

1919 — Був укладений «Договір між союзними державами і Польщею про Східну Галичину», який передбачав передачу на 25 років Галичини до складу Польщі з обов'язковим забезпеченням їй автономного статусу.

1941 — В СРСР запроваджено податок на холостяків.

2004 — в Україні проходив другий тур виборів Президенти України. О 20:40 на Майдані Незалежності близько 20 тисяч прихильників кандидата в Президенти України Віктора Ющенка розпочали акцію з оприлюднення підсумків паралельного підрахунку результатів другого туру виборів.

 

21 листопада народилися:

 

1674 — Вольтер, відомий французький письменник і філософ. Вольтерa часто вважають атеїстом. Йому належить вислів «Якби Бога не було, то його слід би було вигадати». Однак, він брав участь в релігійних церемоніях і навіть збудував каплицю в своєму маєтку в Ферне. Аналіз праць Вольтерa наводить на думку, що його критика скоріше спрямована проти церкви, як установи, ніж проти самої концепції релігії.

1830 — Андрій Маркевич, український громадський діяч i етнограф, добився дозволу на перше повне видання творів Т. Шевченкa («Кобзар» під редакцією В.Доманицького, 1907). Був головою Шевченківського товариства допомоги знедоленим уродженцям Південноі Pociї, які навчалися в Петербурзі.

1918 — Михайло Андрійович Глузський, актор театру та кіно. Зіграв ролі у більш ніж 100 кінострічках та безлічі театральних вистав. Народний артист СРСР, кавалер орденів Трудового Червоного прапора.

1920 — Ян-Томпа Абрамович Френкель (н. у Києві) — композитор та скрипаль, автор десятків популярних пісень і музики до майже 60 кінофільмів, радіо та театральних вистав, керівник естрадних та джазових оркестрів, Народний артист СPСР і РРФСР, лауреат Державної премії СPСР, кавалер ордену Дружби народів.

1965 — Бйорк, ісландська співачка, музикант, композитор і автор пісень, актриса. Була номінована на 13 нагород Греммі, нагороду Кіноакадемії «Оскар» та дві нагороди «Золотого Глобуса».

До списку новин