загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В українських лікарнях скорочують медиків передпенсійного віку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У деяких українських медустановах в рамках реформи системи медичної допомоги скорочують співробітників передпенсійного віку.

Про це повідомив голова Незалежної профспілки медиків України Олег Панасенко, пише ГолосUA.

«Нерідко скорочують навіть співробітників передпенсійного віку. Таке ставлення остаточно доб`є вітчизняну медицину, що тримається саме на таких людях. У них же ще збережений дух патріотизму, любові до своєї професії, вони вважають нижче своєї гідності піти, кинути медицину. Працюють за копійчану плату, а їх ще й звільняють», - сказав він.

Зокрема, О. Панасенко повідомив, що нещодавно на «швидкій допомозі» в Харкові змусили підписати контракти людей передпенсійного та пенсійного віку.

«Молодь не йде туди працювати, так давайте ще й цих звільнимо!», - обурився він.

До списку новин