загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Одеський оперний театр відзначає 90-річчя балетної трупи

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Одеський національний академічний театр опери та балету наприкінці листопада відзначить 90-річчя балетної трупи відомими виставами.

Про це повідомив художній керівник театру Василь Навротський, передає кореспондент Укрінформу.

«27 листопада до ювілею театр представить балет «Дон Кіхот», прем'єра якого відбулася 80 років тому. 28 листопада буде представлена одна з останніх робіт - «Таємниці Віденського лісу». 30 листопада - «Лебедине озеро». Його танцюють у театрі вже 90 років, рівно стільки, скільки існує балетна трупа», - сказав Навротський.

А 1 грудня в Одеському оперному відбудеться гала-концерт. Крім того, до ювілею трупи підготовлено виставку фоторобіт, що представляють історію одеського балету в розвитку: від початку і до сьогоднішнього дня. Окрім архівних фото експонуватимуться роботи сучасних фотохудожників.

До списку новин