загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Іспанці вимагають від влади гідних пенсій

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Мітингують зараз і в Іспанії. Жителі країни вимагають достойних пенсій. Маніфестації пройшли в столиці та ще півсотні міст. Хвилю протесту викликали чергові заходи економії, які планує уряд країни. Мають намір змінити систему нарахування пенсій. Працівники непокояться, що це призведе до зменшення виплат. Також планують підвищити оплату за навчання та деякі медичні послуги. Акцію протесту підтримали пенсіонери, вчителі та медики.

Нарцісо Муньос, мешканець Мадрида:

- Ми змушені виходити на демонстрації. Уряд постійно придумує для нас нові урізпння. Вже взялися за пенсії. Хочуть вичавити зі звичайних працівників останні заощадження. Таке відчуття, що вони ніколи не заспокояться.

До списку новин