загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Лічильники на воду стануть обов'язковими

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Нардепи вважають за потрібне з 1 січня 2016 року по 1 січня 2018 року зобов'язати всіх українців встановити лічильники на теплу і холодну воду. За відсутність таких приладів підприємства будуть штрафувати.

Такі розрахунки та ініціативи містяться в проекті закону "Про комерційний облік теплової енергії, води та водовідведення у сфері комунальних послуг" № 3670 від 21 листопада, текст якого оприлюднений на веб- сайті парламенту.

Авторами цього законопроекту виступили: Володимир Сальдо, Володимир Вечерко, Євген Карташов, Сергій Брайко, Юрій Любоненко та Володимир Мисик з фракції Партії регіонів.

"Впровадження комерційного обліку теплової енергії і води для всіх категорій споживачів забезпечить раціональне споживання цих ресурсів, зменшить негативний вплив на економіку України від значного зростання цін на імпортований природний газ, підвищить рівень енергетичної безпеки держави", - йдеться в пояснювальній записці до документа.

Так, з 1 січня 2016 наявність лічильників стане обов'язковою умовою при централізованому водопостачанні та постачанні гарячої води для всіх категорій споживачів за винятком юросіб і фізосіб- підприємців, які здійснюють управління багатоквартирним будинком – для них норма набуде чинності з 1 січня 2017 року.

Як повідомлялося з посиланням на віце-прем'єр-міністра України Олександра Вілкула, станом на листопад 2013 року в країні приладами обліку теплової енергії обладнані 34,1 тисячі, або 50 % запланованих житлових будинків, холодної води – 47,8 тисячі, або 42% будинків, гарячої води – 7,8 тисячі, або 25 % запланованих.

До списку новин