загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Не старіють душею старобогданівські ветерани

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Серед неозорих полів, розкішної зелені, що лиш підкреслює незвичайний рельєф цієї місцевості, розташоване село Старобогданівка. Третю частину його населення складають пенсіонери. Їх тут 205. Причому 165 з них — ветерани праці, 27 — учасники Великої Вітчизняної війни, 101 особа має статус «дитини війни».

Серед ветеранів є ті, хто має відзнаки за доблесний труд. Так, Олександр Опанасович Кондрашов та Володимир Олексійович Тепляков нагороджені Орденами трудової слави ІІІ ст., Володимир Онисимович Руднєв — орденом «Знак пошани», Анастасія Олексіївна Дятлова, Валентина Олексіївна Катуніна, Анатолій Андрійович Катунін, Олексій Григорович Ярмолаш — медалями «За трудову відзнаку».

Первинну ветеранську організацію очолює голова її ради Любов Василівна Марченко. В неї багато помічників, адже в організації є активні члени. Тож за короткий період, що організацією керує Любов Василівна, рада ветеранів зробила чимало. Головне, що її члени не пасують перед труднощами, допомагають один одному.

Важко сьогодні пенсіонеру: все дорожчає, а пенсія мізерна, більша частина її йде на ліки. І як приємно, коли знаходяться люди, котрі можуть просто так, безкоштовно, допомогти сусідові, знайомому: купити ліки, хліб, принести води, допомогти по господарству. Їх сьогодні називають волонтерами. Серед жителів Старобогданівки чимало тих, хто готовий прийти на допомогу іншим. Ось деякі з них:

В.В. Перереверзєва допомагає А.К. Мінаковій та Н.Л. Шепель. Вона порається по господарству, робить покупки, уколи. В.П. Фролов опікується дружиною померлого інваліда Великої Вітчизняної війни — Л.Д. Федоренко. Принести води, перенести зерно, попрацювати на городі — це те, що він робить для вдови.

К.В. Голубович щодня відвідує свого сусіду-інваліда В.Г. Пащину, який ледь пересувається за допомогою милиць. Жінка допомагає по господарству, готує їжу.

За ініціативою депутата райради Л.Д. Бєднікової, пенсіонери зібрали кошти, щоб допомогти інваліду із зору, колишньому вчителеві І.Ю. Шульзі, в підведенні до будинку природного газу. Зараз його молоді колеги та учні проводять на подвір’я пенсіонера воду.

К.П. Іванченко теж допомагає своїм односельцям-пенсіонерам: В.Д. Руденко, Н.П. Мєшковій, Н.Ф. Ваніній. Вони називають Катерину Петрівну сестрою милосердя, бо вона і в магазин піде, і ліки принесе, і хатні справи зробить.

У народі говорять, що в людини є чотири горя: погані діти, хвороби, старість і самотність. Тож нам треба бути уважними один до одного, допомагати, підтримувати, щоб ніхто не відчував себе самотнім, покинутим.

Тому й намагається рада ветеранів згуртувати пенсіонерів, чому сприяє зокрема й спільне проведення дозвілля. Час від часу старобогданівці влаштовують «вогники» з різних приводів. Ось і на День людей похилого віку ті, хто бажали поспілкуватися, зустрітися зі своїми друзями, відпочити душею, зустрілися в приміщенні місцевої школи.

Присутніх вітали учні і педагогічний колектив, Старобогданівський сільський голова С.Л. Сахаров. Школярі підготували для пенсіонерів святковий концерт.

Кошти для проведення святкування виділила голова ТОВ «Старобогданівське» І.О. Назаренко. Солодощі для гостей свята придбали Н.В. Будовський та А.О. Федоренко. М.О. Музика забезпечив овочами. Величезне їм спасибі за допомогу. Бажаємо цим людям здоров’я та благополуччя.

 

Майя БУДНІКОВА

До списку новин