загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На донецький євромайдан приходять люди різного віку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На донецькі мітинги до пам'ятника Шевченку щодня виходить пенсіонер і інвалід Любов Урванцова. Жінка важко пересувається, спирається на палицю, але бути на євромайдані у своєму містідля неї - обов'язок.

Любов Урванцова розповідає: «У мене немає друзів, які поділяють мої погляди на євроінтеграцію, тому я шукала однодумців в Інтернеті, дізналася в соцмережах про донецький євромайдан і прийшла до пам'ятника Шевченку.

Тут я зустріла друзів, союзників. У мене сильні болі, але не можу себе утримати - хочеться поспілкуватися, показати нашому керівництву свою позицію... Так що приймаю ліки і стою тут: вчора була з 12 години дня, прийшла додому десь о пів на дев'яту вечора. Повертатися додому вночі страшно, тому не знаю, чи залишуся допізна сьогодні. Думала , що не буде сил стільки вистоювати, але тут особлива аура. Мені незручно добиратися до донецького євромайдану, але хочеться, щоб нас, активістів, було багато».

Нагадаємо, у Донецьку розпочали безстрокову акцію на підтримку європейського майбутнього України. Активісти чергують цілодобово. Масові акції відбуваються два рази на день. Встановлювати намети активісти не мають бажання.

Влада запевняє, що вчиняти спротив активістам не буде. Все буде відбуватись у межах чинного законодавства України та за демократичними прнципами держави.

Марія ПРОКОПЕНКО

До списку новин