загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Людяність у нелюдяний час

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В останні дні листопада по всій державі відбуваються заходи з нагоди 80-х роковин вшанування памяті мільйонів співвітчизників, невинних жертв Голодомору 1932-1933 р.р. на Україні та його наслідки. 21 листопада у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради відбулася зустріч підопічних територіального центру з очевидцями тієї страшної трагедії, які поділилися з слухачами спогадами про своє зовсім недитяче дитинствоЛебедь Костянтин Петрович, який проживав у 1932-1933 р.р. у с.Бербениця Лохвицького району розповідав про життя у ті роки своєї великої родини та односельців. Євдокія Юхимівна Зеленько ділилася з слухачами спогадами своєї мами – Марії Федорівни та бабусі- Євдокії Йосипівни, бо була ще зовсім маленькою дівчинкою у ті часи.

«Память про ті часи не розділяє, а обєднує наше суспільствоТрагедія 1932-1933 р.р. не повториться доти, доки живе память про невинні жертви у наших серцях…» - зауважила Євдокія Юхимівна наприкінці зустрічі. «Сьогодні ми з Вами зібралися ще й для того, щоб визнати необхідність утвердження у суспільстві нетерпимості до будь-яких проявів насильства та подивитися на цю трагедію під іншим кутом зору, розкривши тему доброчинців, які рятували своїх односельців, часом навіть ціною свого життя» - зазначила у своєму виступі завідувачка відділення соціально-побутової адаптації Тетяна Бондаренко.

Наприкінці зустрічі слухачам дарували пісні про Україну, батьків та родинні цінності фольклорний аматорський колектив «Мальви», хор пенсіонерів «Зустріч», а написані саме до цього заходу вірші: «Святий хліб», «Голодомор» - поет-аматор Микола Макаренко та учениця 8-Б класу ЗОШ № 8 -Єлизавета Несен .

Янченко Дмитрий

До списку новин