загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Києві відкрилася виставка китайської народної картини

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В очікуванні новорічних свят столичний Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків відкрив виставку китайської народної картини няньхуа, що містить найкращі побажання родині на весь наступний рік.

Народні картинки малювали, вирізали на дошках, друкували й розфарбовували протягом усього року. А на свята кожна родина вивішувала їх у своєму домі, сподіваючись отримати щастя, здоров’я й добробут.

Нині більшість няньхуа збереглися завдяки європейцям, які свого часу високо оцінили їх і зібрали перші колекції.

Музей Богдана та Варвари Ханенків презентує унікальні зразки китайської новорічної картини кінця ХІХ ст. з міста Янлюцинвідомого центру цього виду мистецтва.

До списку новин