загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

ЗАЯВА Ради Всеукраїнської асоціації пенсіонерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

ШАНОВНІ СПІВВІТЧИЗНИКИ!

Те, що відбувається в нашій країні, не може залишити байдужим жодного свідомого громадянина України.

Влада забула основоположний принцип, яким вона зобов’язана керуватися в усіх своїх діях, – це визначений Конституцією принцип державного управління: «НОСІЄМ СУВЕРЕНІТЕТУ І ЄДИНИМ ДЖЕРЕЛОМ ВЛАДИ В УКРАЇНІ Є НАРОД. НАРОД ЗДІЙСНЮЄ ВЛАДУ БЕЗПОСЕРЕДНЬО І ЧЕРЕЗ ОРГАНИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОУПРАВЛІННЯ». Сьогодні ті, хто намагається узурпувати владу, позбавити народ його законних прав, протиставили себе народові України.

Те бридке побоїще, яке було влаштоване на майдані Незалежності, вчинила влада, яка тепер хоче уникнути відповідальності і робить недолугі заяви, нібито вона непричетна до кривавої розправи над мирною демонстрацією, намагаючись перекласти відповідальність на «стрілочників», нібито спецпідрозділи правоохоронних органів за власною ініціативою по-звірячому били кийками та ногами неозброєних мітингувальників. Керівники прокуратури, міліції тепер з усіх сил намагаються перевести мову з фактів грубого порушення конституційних прав громадян на мирні зібрання, мітинги, походи і демонстрації в площину дискусій щодо «протистояння» та «нападів на працівників міліції». Впевнені в своїй безкарності, можновладці навіть не задумуються над тим, що єдиним сувереном у державі є народ.

Рада Всеукраїнської асоціації пенсіонерів рішуче засуджує такі дії влади і закликає зупинити репресивні заходи, які, з одного боку, призводять до ескалації напруженості в суспільстві, а з другого – до падіння авторитету нашої держави, до міжнародної ізоляції України. Якщо найнята народом і за народні кошти, влада абсолютно не справляється зі своїми обов’язками або поставила себе вище над сувереном, то завдання всього суспільства – поставити на місце цих «держиморд», котрі особисті інтереси ставлять вище за інтереси українського народу. А після того, як влада підняла руку на беззахисних демонстрантів, пролила кров вільних українців, – це право перетворилося на громадянський обов’язок кожного чесного українця, незалежно від того, якою мовою він розмовляє, як він молиться, до якої ідеології більше прихильний.

 

Всеукраїнська асоціація пенсіонерів протягом тринадцяти років своєї діяльності незмінно виступала і продовжує виступати за європейський шлях розвитку України, що дає перспективу демократії, перспективу поважання прав і свобод громадянина, перспективу кращого життя. Приєднавшись у 2003 році до Європейського союзу пенсіонерів, ми підтримуємо постійні контакти з національними асоціаціями пенсіонерів країн ЄС, і тому нам добре відомо, наскільки там краще, вільніше, заможніше почувають себе літні люди, ветерани праці, як вони соціально захищені, як проводять своє дозвілля, як прилучаються до світових надбань культури і мистецтва, як мандрують по світу.

Тож ми глибоко переконані, що євроінтеграційний курс – єдино вірний шлях розвитку України. Ось чому ми гаряче підтримуємо прагнення «євромайданів» примусити владу прислухатися до волі народу, перейти від декларативних заяв про інтеграцію до реальних кроків у цьому магістральному напрямку. Водночас ми застерігаємо від ескалації каральних методів розв’язання суспільних конфліктів, які можуть призвести до громадянської війни, що відкине Україну на десятки років назад, викличе горе і поневіряння мільйонів наших співвітчизників.

Тільки впевнений, незмінний рух до утвердження громадянського суспільства, тільки усвідомлення того, що ми – єдиний український народ, може забезпечити справжню європейську перспективу нашої Вітчизни – суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави України!

РАДА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПЕНСІОНЕРІВ

1 грудня 2013 року.

До списку новин