загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Унікальний голос і гру кобзаря Василя Нечепи почули черкасці

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Особливі його пісні. І кобза теж особлива. Він єдиний в Україні продовжує стародавні традиції Чернігівської бандурної школи. Йдеться про народного артиста України Василя Нечепу. Він презентував у Черкасах свою пісенну програму «Уклін тобі, Тарасе». З нею чоловік подорожує Україною та світом. До Шевченківських свят запланував презентувати аж дві сотні унікальних концертів. З такого повернулася і наша Олена Берестенко.

У Черкасах унікальний співець і лірник Василь Нечепа презентує свій 175-ий концерт. Його виступи вже побачила більшість міст України. А ще – Москва та Петербург.

Василь Нечепа, кобзар, народний артист України: «Я – щасливий чоловік! Учора поклав оберемок троянд біля одного пам’ятника Шевченку. Минулого тижня – біля найбільшого у світі пам’ятника Кобзареві в Харкові. За тиждень до того в Севастополі. А ще за тиждень – у Львові».

За вірну подругу співцеві – діатонічна кобза. Особлива, зроблена за особистим кресленням кобзаря. За зразок брали, розповідає музикант, стародавню колісну ліру. До інструмента чоловік ставиться, як до дитини. Проте імен не дає.

Василь Нечепа, кобзар, народний артист України: «Люсею, наприклад? Ні, не називаю. Це – кобза, прадавній інструмент. Це музика, яка і дві тисячі років тому звучала на наших землях. Ми бачимо й козака Мамая із подібним інструментом».

У Черкасах лірник виконує народні та сучасні пісні, а ще – музичні твори на слова Тараса Шевченка. Його потужний голос викликає гаму почуттів.

Західна Європа давно втратила народне мистецтво, кажуть організатори заходу. А разом із ним – і цілий пласт культури. Українцям пощастило бачити та чути таких унікальних співців.

Лідія Титаренко, організатор заходу: «Як Сковорода колись брав свою торбинку та сопілку, так і Василь бере кобзу за плечі та подорожує. Він хоч і не пішки подорожує, однак на всіх континентах був. Він – надзвичайно мобільний, для нього немає перешкод».

Для бандуристки Альони сьогоднішній концерт – то зустріч із живою легендою. Оволодіти грою на бандурі можуть лише люди особливі, каже вона.

Альона Пічкур, бандуристка: «Це людина, яку варто послухати. Коли буду викладачем, мені буде, що розказати про нього».

Унікальний голос Василя Нечепи незабаром почують на сході та півночі країни. До Шевченківських свят лірник запланував аж дві сотні концертів.

//www.youtube.com/watch?v=ES1vl6n4LGs

До списку новин