загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Асоціацію підпишуть з урахуванням національних інтересів України

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Віце-прем'єр Олександр Вілкул впевнений, що європейський шлях України буде продовжений і підписання Асоціації відбудеться з урахуванням національних інтересів України .

«Шлях України - європейський і наші очі дивляться в Європу. Я впевнений , що Україна підпише Асоціацію з Євросоюзом , але підпише що з зав'язаними очима , а підпише з урахуванням своїх національних інтересів» , - сказав Вілкул. 

Віце -прем'єр зазначив , що Угода має створити нові можливості для розвитку економіки країни. Це можливо як за рахунок розширення збуту української продукції на нових європейських ринках , так і за рахунок зміцнення позицій України на традиційних ринках. Для цього будуть проведені переговори із залученням трьох сторін: України , ЄС і МС . Нагадаємо, що раніше Володимир Путін і Ангела Меркель підтвердили готовність вести переговори. 

«Підписуючи угоду про Асоціацію , ми повинні досягти чіткої домовленості по всіх відкритих питань . Бо може вийти так , що перспектива може бути з одного боку дуже віддаленою, а з іншого боку втрати будуть сьогодні . Нам необхідно буде дивитися в очі мільйонам селян , пенсіонерів , робітників , лікарів і вчителів, яким не буде за що платити заробітну плату , якщо зупиняться ті підприємства , які сьогодні працюють на наші традиційні ринки» , - сказав Вілкул.

Коментуючи ситуацію з перенесенням підписання, віце- прем'єр зазначив: «Ви можете мене запитати, а чому , якщо така ситуація, влада не била на сполох місяць тому і не говорила, що є такі проблеми? Так от я відповім. Весь цей час, всі ці місяці йшли напружені переговори. Саме з цим пов'язані візити і Президента, і членів уряду і до Європи і до Росії. Так, переговори до кінця не закінчені. Але я впевнений, що вони будуть закінчені і ми підпишемо Асоціацію якомога швидше».

До списку новин