загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Львівський оперний театр стане доступним для інвалідів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За ініціативою Асамблеї інвалідів України при підтримці Державної архітектурно-будівельної інспекції України розпочинаються роботи з облаштування Львівського національного театру опери та балету ім. С. Крушельницької засобами доступності для людей з обмеженими можливостями.

Державна архітектурно-будівельна інспекція України видала дозвіл на виконання цього виду будівельних робіт, повідомили у прес-службі відомства.

Роботи планують провести у два етапи. Перший етап - невідкладні заходи - мінімальне забезпечення базової доступності, які включають усунення бар’єрів на площі перед театром та влаштування паркувальних місць для автотранспорту людей з обмеженими можливостями.

Другий етап - це забезпечення повної доступності усіх приміщень театру, а саме – встановлення піднімального пристрою на сходах та влаштування глядацьких місць для людей в інвалідних візках.

"Театр має статус "національний" та є пам’яткою архітектури. Відповідно до ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності вимагає виконання і погодження дозвільних документів за V-ю категорією складності та передбачає повне коло дозвільних процедур. Сподіваюсь, що Львівська опера стане "першою ластівкою" у процесі обладнання соціально-культурних споруд засобами доступності", - зазначив Голова Держархбудінспекції Олександр Рибак.

До списку новин