загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Кравчук, Кучма і Ющенко пропонують обговорити ситуацію в Україні за столом

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Колишні президенти України Леонід Кравчук, Леонід Кучма і Віктор Ющенко вважають, що рішення призупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з ЄС привело країну в глибоку політкризу.

Про це Кравчук заявив у коментарі Сегодня.ua за підсумками зустрічі з Ющенком і Кучмою.

"В Україні сталася глибока політична криза. Причиною кризи стало непослідовне вирішення питання реалізації курсу на євроінтеграцію... Швидка зміна позиції призвела до протестів людей. І ці протести на сьогодні є загрозою, що може стати загрозою дестабілізації України, причиною розколу країни і привести до тяжких політичних, економічних та інших наслідків", - сказав він.

Кравчук відзначив, що він і його колеги дійшли висновку про необхідність відновлення діалогу з ЄС і відставки нинішнього уряду.

"Ми вважаємо, що має розпочатися загальнонаціональний діалог або круглий стіл для того, щоб усестороннє пояснити і розробити загальні плани, і розділити відповідальність за майбутнє України... Ми категорично засуджуємо застосування сили стосовно мирних демонстрантів", - додав він.

Нагадаємо, опозиції 3 грудня не вдалося висловити недовіру уряду.

До списку новин