загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонери Вінниці не бажають бути осторонь від сучасного прогресу та інформаційних технологій

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

«Вік живи – вік навчайся» - гасло слухачів, які навчаються в Вечірньому народному університеті «Третій Вік». Черговий випуск студенти-пенсіонери святкуватимуть 10 грудня 2013 року

10 грудня об 11 годині відбудеться випуск слухачів Вечірнього Народного Університету «Третій Вік», за адресою м. Вінниця, вул. Фрунзе,4 аудиторія 204-206, приміщення Університету Сучасних Знань.

Протягом 4-х місяців, з серпня по грудень поточного року Громадська організація «Центр Поділля-Соціум» в рамках проекту «Вік живи – вік навчайся» (підтримка діяльності «Вечірнього Народного Університету «Третій Вік») проводила заняття з людьми пенсійного віку. Заняття проводились на 4-х факультетах за напрямками: факультет інформаційних технологій, факультет оздоровчий, факультет правових знань, факультет рукотворчості.

Реалізація цього проекту стала можливою після того, як громадська організація взяла участь у конкурсі, який було оголошено на початку поточного року Вінницькою міською радою. Переможці конкурсу отримали фінансову підтримку у вигляді гранту від мерії для втілення соціально-культурних проектів у життя. Другий рік поспіль Вінницька міська влада підтримує соціально важливі проекти та ініціативи громадських організацій.

Сьогоднішні пенсіонери Вінниці не бажають бути осторонь від сучасного прогресу та інформаційних технологій, тому гасло «Вік живи – вік навчайся» саме для них.

Випускники університету «Третій Вік» є прямим доказом активності та ініціативності в будь якому віці, сьогодні вони успішно спілкуються між собою за допомогою мережі Інтернет, надсилають електронною поштою вітальні листівки на свята, спілкуються через «Skype» із своїми родичами за кордоном, тощо.

Чисельність людей пенсійного віку, які бажають йти в ногу з часом, дуже велика. Проекти громадської організації «Центр Поділля-Соціум» для осіб літнього віку мають на меті допомогти цільовій аудиторії адаптуватися до сучасного ритму життя, розширювати простори для спілкування, підвищувати правову обізнаність.

Організатори та засновники цієї програми продовжують діяльність Вечірнього народного університету «Третій Вік» за різними напрямками, де люди пенсійоного віку протягом всього життя могли б вчитися та розширювати свої знання.

Контактні телефони: (0432) 52-89-00 096-440-05-41

До списку новин