загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Росія вимагає від Києва додаткових поступок в газових питаннях

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

"Газпром" хоче зайти на внутрішній ринок України.

Росія і Україна, як і раніше не можуть досягти домовленостей щодо боргів за газ. Вчора глава "Газпрому" Олексій Міллер повідомив, що заборгованість досягла $ 2 млрд, і зараз незрозуміло, яким чином і коли її погасять. У російській монополії пов'язують врегулювання цього питання зі створенням консорціуму з управління українською газотранспортною системою і не поспішають йти назустріч Києву.

За словами джерела, близького до "Газпрому", Україна неодноразово намагалася домовитися щодо реструктуризації боргу, але російська сторона вимагає у відповідь додаткових поступок. "Ми сказали, що просто так такі речі не робляться, що "Газпром" також має виграти від ситуації, і попросили українську сторону подумати над тим, що вона може запропонувати взамін",- сказав співрозмовник видання. Він зазначив, що РФ готова піти на поступки щодо реструктуризації боргу, якщо "співпраця в газовій сфері набуде інших масштабів", зокрема буде створений газотранспортний консорціум на базі української ГТС, і "Газпром" буде допущений до видобувних проектів на території України. Зазначимо, за повідомленнями ЗМІ, Росія пообіцяла Україні в обмін на асоціацію цілий пакет пропозицій, включаючи зниження цін на паливо.

До списку новин