загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Контролювати перерахунки пенсій можна тепер через інтернет

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Як повідомляють працівники Козятинського Пенсійного фонду, Управління Пенсійного фонду України в місті Козятині та Козятинському районі інформує, що в органах Пенсійного фонду України запроваджено централізовану електрону форму реєстрації рішень про призначення (перерахунок) пенсій.

Це програмне забезпечення дозволяє на всіх рівнях органів Фонду забезпечити щоденний контроль над  дотриманням термінів призначення пенсій. Контроль застосовуватимуть насамперед із метою запобігання порушенню термінів, установлених законодавством для  призначення та перерахунку пенсій.

До списку новин