загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Львівських пенсіонерів безкоштовно покатають на ковзанах

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Львівським пенсіонерам вирішили зробити незвичний подарунок – їх будуть безкоштовно пускати на міську ковзанку на площі Ринок.

Покататися на ковзанах старші люди зможуть по вівторках і четвергах, з 11:00 до 12:00. Організатори соціальної акції – Різдвяний ярмарок у Львові та об'єднання «Самопоміч» - закликають пенсіонерів не сидіти перед телевізором у передноворічний час, а йти на каток, пишуть Вести.

«Не всі ж мають можливість поїхати в подорож або підкорити гірські вершини. А на ковзанці можна вирвати себе з рутини буденних подій і активно відпочити», – говорить координатор проекту Володимир Теслюк.

Самі пенсіонери по-різному поставилися до подарунка. «Звучить як жарт чи знущання, – дивується львів'янин Сергій Іванців. – Старшій людині на льоду легко отримати травму». «А мені така ініціатива подобається. Рух – це життя, буду вчитися кататися на ковзанах», – сказала пенсіонерка Галина Рижук.

Каток біля Ратуші працює восьмий рік поспіль, вхід – 10 грн за годину зі своїми ковзанами і 40 грн – якщо брати їх напрокат (у вихідні та свята на 10 грн дорожче). Ковзанка у Львові, розміром 20 на 40 метрів, працюватиме до 15 березня.

До списку новин