загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чорновіл зі сцени Майдану розкаявся в підтримці Януковича на виборах-2004

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Колишній народний депутат Тарас Чорновіл зі сцени Майдану розкаявся в тому, що підтримав Віктора Януковича під час президентської кампанії 2004 року.

"Я хочу вибачитися перед тими з вас, хто у 2004 році розібрався, хто такий Янукович, а мені забракло розуму", - сказав він, виступаючи перед мітингувальниками в середу вранці.

Т.Чорновіл також звернувся до жителів тих областей України, які здебільшого підтримують дії президента В.Януковича, зокрема, жителів Донбасу, із закликом показати главі держави, "що він не має тилу".

"Янукович упевнений, що в нього є тил - Донбас. Покажіть йому, що в нього немає цього тилу", - сказав він.

Екс-депутат зазначив, що на Сході України живуть дуже добрі й дуже знедолені люди, з яких познущалася нинішня влада. Він наголосив, що в цих регіонах громадяни бояться виходити на протести, й зазначив, що коли днями в Луганську на мітинг на підтримку євроінтеграції вийшла 1 тис. людей, це варте 100 тис. людей, котрі вийшли в Києві.

Т.Чорновіл був народним депутатом кількох скликань Верховної Ради. Його батько - Герой України, лідер Народного руху В'ячеслав Чорновіл, трагічно загинув 25 березня 1999 року в автокатастрофі біля Києва.

До списку новин