загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вінницькі пенсіонери-студенти святкували випуск

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

"Вік живи - вік навчайся" - гасло слухачів, які навчаються в Вечірньому народному університеті "Третій Вік". Черговий випуск студенти-пенсіонери відсвяткували 10 грудня

10 грудня об 11:00 громадською організацією "Центр Поділля-Соціум" було проведено урочистий випуск слухачів Вечірнього Народного Університету "Третій Вік".

Протягом чотирьох місяців, з серпня по грудень поточного року в рамках проекту "Вік живи - вік навчайся" проводились заняття з людьми пенсійного віку. Заняття проводились на чотирьох факультетах за напрямками: факультет інформаційних технологій, оздоровчий, факультет правових знань та факультет рукотворчості.

Сьогоднішні пенсіонери Вінниці не бажають бути осторонь від сучасного прогресу та інформаційних технологій, тому гасло "Вік живи - вік навчайся" - саме для них.

Випускники університету "Третій вік" є прямим доказом активності та ініціативності в будь-якому віці, сьогодні вони успішно спілкуються між собою за допомогою мережі Інтернет, надсилають електронною поштою вітальні листівки на свята, спілкуються по скайпу зі своїми родичами за кордоном, тощо.

До списку новин