загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Гімн Євромайдану підспівують і студенти, і пенсіонери. Танцюють – усі (Відео)

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

“Нам потрібен Президент, що працює на народ, хліб не краде, не привласнює завод” – це слова із Гімну Євромайдану. Зрештою, це та влада, про яку мріють українці різного віку.

Тому не дивно, що під час Дня студентської солідарності у Тернополі, коли на Євромайдані лунав його Гімн, приспів “Крім нас, українців, ніхто Неньку не врятує” підспівували і зовсім юні, і бабусі, які не з переказів знають, що таке Голодомор 1932-33 років. В оточенні кількатисячного студентського Євромайдану значно старші тернополяни почували себе дуже комфортно. Хоч, очевидно, не дуже розуміли значення слова “флеш-моб”, та залюбки ще й підтанцьовували. Відео – ІА “7 Днів-Україна”.

ВІДЕО дивіться тут:   //youtu.be/06M4VcujQQI

До списку новин