загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Європарламенті зареєстровано 8 проектів резолюції щодо України

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Європарламенті зареєстровано 8 проектів резолюції щодо України від усіх політичних груп. Найбільш вірогідним є ухвалення спільного проекту резолюції, узгодженого після дебатів напередодні.

Як пишуть закордонні ЗМІ, якщо ця резолюція буде ухвалена, Європарламент закличе до «негайного початку нової повноцінної посередницької місії ЄС на найвищому політичному рівні, щоб досягти і допомогти в проведенні круглого столу між урядом, демократичною опозицією і громадянським суспільством, та забезпечити мирне вирішення нинішньої кризи».

У проекті документа пропонується висловити повну солідарність з «демонстрантами за європейське майбутнє і закликати українську владу повною мірою поважати громадянські права і фундаментальні свободи зібрань і мирних акцій протесту».

У документі також пропонується підтвердити підтримку підписання угоди про асоціацію якомога швидше, за умови виконання відповідних вимог.

«Європарламент нагадує, що в будь-якому демократичному суспільстві можуть бути проведені нові вибори, коли потрібно оновити народну законність», – йдеться в проекті резолюції.

Проект резолюції планують розглянути на пленарній сесії у Стразбурзі в четвер після опівдня.

До списку новин