загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Росії пенсіонери вже штурмують банки - перша реакція на масовий відгук ліцензій

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Незадоволені вкладники похилого віку виламали двері в головному калінінградському офісі Інвестбанку на Ленінському проспекті. Про це повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на неназвані джерела.

Крім того, в цьому ж офісі було вибито скло, повідомляє REGNUM. За інформацією агентства, близько ста осіб намагалися зайти у фойє банку, але їх не пустили. Під час бійки вкладники розбили скляні двері. Згодом до офісу прибули співробітники позавідомчої охорони, які відтіснили вкладників.

Регіональний сайт «Клопс.ru» уточнює, що вкладники намагалися виламати й внутрішні двері. Чи вдалося їм це, невідомо.

ЦБ 13 грудня відкликав ліцензію у Інвестбанку і ще двох фінорганізацій. 10 грудня в головному офісі Інвестбанку була проведена виїмка документів. У фінорганізації заявляли, що слідчі заходи пов’язані з роботою клієнтів. Наступного дня губернатор Калінінградської області Микола Цуканов написав у твіттері, що особисто розмовляв з керівництвом ЦБ. «Претензій до Інвестбанку немає», – запевняв голова регіону.

Регулятор пояснив відгук ліцензії тим, що фінорганізація неодноразово порушувала нормативи ЦБ і закон. Крім того, протягом декількох днів не виконувалися зобов’язання перед вкладниками і кредиторами. Головною причиною труднощів стало незадовільна якість активів Інвестбанку, зазначали в ЦБ.

Інвестбанк в 1989 році став першою фінансовою організацією, зареєстрованою на території Калінінградської області. У 2008 році банк купив три кредитні організації, через три роки головний офіс Інвестбанку перенесли з Калінінграда до Москви. Обсяг депозитів фізичних осіб в організації на момент закриття становив понад 39 мільярдів рублів. За попередніми даними Агентства зі страхування внесків, вкладники Інвестбанку отримають 29,4 мільярда рублів відшкодування.

До списку новин