загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

П'ять способів, як знайти себе в житті

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Справжній успіх, а потім і гроші, приходять до тих, хто займається улюбленою справою.

Пристрасть є у кожного, треба тільки з'ясувати, що вам дійсно подобається. Ось п'ять простих вправ, які підкажуть, до чого лежить душа.

«Людина по-справжньому велика тільки тоді, коли діє з пристрастю», - сказав в 19 столітті британський прем'єр-міністр Бенджамін Дізраелі. І правда, великі люди часто просто займалися улюбленою справою, а гроші й успіх приходили з часом.

Вправа 1. Згадайте себе дитиною. Чим ви хотіли зайнятися?

Запишіть на листку паперу все те, що вас радувало в дитинстві. Чи є в списку щось, чим ви хочете зайнятися зараз? Знаменитий американський архітектор-новатор Френк Ллойд Райт обожнював возитися з дерев'яними кубиками, коли був дитиною. У результаті його дитяче захоплення вплинуло на всю архітектуру Заходу. Згадайте себе дитиною і поставте запитання: що можна перетягнути з дитинства в нинішнє життя, як досвід, отриманий в дитинстві, може допомогти кар'єрі?

Вправа 2. Створіть «дошку креативу»

Знадобиться дошка і великий шматок паперу. У центрі напишіть «Нова справа». А далі ліпіть на папір усе, що вас надихає: картинки, вірші, афоризми, статті, що завгодно. Ідея в тому, щоб оточити себе образами того, чого ви хочете досягти. Коли дошка заповниться образами і виникне загальна спрямованість цих образів, ви почнете усвідомлювати, чого не вистачає і як заповнити прогалини. Рухатися до мети стане простіше.

Вправа 3. Створіть список людей, які вже досягли того, чого ви тільки прагнете досягти.

Не винаходити велосипед. Вивчіть людей, які вже досягли успіху в цікавій для вас області. З'ясуйте, як і чому вони опинилися на вершині, а потім подумайте, як повторити їхній досвід. Напишіть план, причому з суворою структурою і всіма формальностями.

Вправа 4. Займіться улюбленою справою навіть без бізнес-плану

Мільйони людей роками відкладають запуск справи, чекаючи, поки об'ємний бізнес-план прийме завершений вигляд. У підсумку ідеї так і залишаються ідеями, а папки з розрахунками покриваються шаром пилу.

Втілюйте ідею в життя, навіть якщо ще не придумали, як монетизувати свій задум, радять експерти. У будь-якому випадку ви перевірите ідею на міцність, познайомитеся з новими людьми і отримаєте відгуки користувачів, які допоможуть відшліфувати бізнес-план. Головне - вирватися з паралічу і подолати страх.

Вправа 5. Відпочиньте від «ділового мислення»

Ви можете відчути дискомфорт, коли вийдете з бізнес-режиму, але голові іноді потрібен перепочинок. Тимчасово присвятіть себе творчості, живопису, спорту або, скажімо садівництву. Після духовної відпустки візьміть у руки папір і запишіть будь-які нові ідеї, які тільки приходять на розум. Ви здивуєтеся, як очистився ваш розум. Краса природи і мистецтва відкривають нові зв'язки, які раніше були недоступні. Просто запишіть їх, а потім використовуйте.

До списку новин