загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів не підтримує проект закону про освіту осіб з обмеженими можливостями здоров'я (спеціальну освіту)

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У законопроекті (реєстр.№2885) визначаються особливості фінансування, матеріально-технічного, науково-методичного забезпечення спеціальних навчальних закладів, а також специфіка підготовки, соціальні гарантії та пільги працівників у сфері спеціальної освіти.

Під час обговорення цього питання на засіданні Комітету 4 грудня 2013 року членами Комітету та громадськістю інвалідів акцентовано увагу на тому, що на даний час, на виконання Конвенції про права інвалідів, Україна взяла курс на впровадження інклюзивного навчання дітей з інвалідністю, тобто включення їх до загального процесу навчання, а не на забезпечення спеціальної освіти, що призводить до їх штучної ізоляції в суспільстві. 

До списку новин