загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Ельмар Брок - Україна: Уряд Януковича повинен влаштувати круглий стіл

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Уряд України мусить влаштувати круглий стіл з опозицією та громадськістю для того, щоб обговорити шлях побудови майбутнього країни, - таку вимогу висунув голова зовнішньої комісії Європейського парламенту Ельмар Брок у сьогоднішніх пленарних дебатах Європейського парламенту.

Брок, який минулої суботи сам отримав можливість на київському майдані сформувати для себе  картину щодо стану справ в Україні сказав:  "Народ України мусить сам вирішувати, який шлях вибирає країна. Уряд країни мусить це поважати і відмовитися від насилля".

Брок завірив, що угоди про стабілізацію та асоційоване членство і надалі готові для підпису. "Двері для ухвалення угоди про стабілізацію та асоційоване членство є і надалі відкритими".

Брок гостро засудив тиск Росії на Україну. "Не Москва має право вирішувати майбутнє України, а лише люди в цій країні".

До списку новин