загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Щодо перерахунку пенсій інвалідам війни

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Чи буде проведено перерахунок пенсій інвалідам війни у зв’язку із зміною прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1 грудня 2013 року?

 

З 1 грудня 2013 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, збільшено до 949 гривень. У зв’язку з цим, перерахунку підлягають розміри пенсій, доплат, підвищень, надбавок, які визначаються залежно від прожиткового мінімуму, в тому числі підвищень та мінімальних пенсійних виплат інвалідам війни.

Так, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 № 1381 “Про підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верствнаселення”, з 01.01.2012 мінімальний розмір пенсійної виплати для інвалідів війни встановлено у відсотках до прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність: 

- інваліди війни І групи – 285 %;

- інваліди війни ІІ групи – 255 %;

- інваліди війни ІІІ групи – 225 %.

Таким чином, розмір пенсійних виплат інвалідів війни, з урахуванням надбавок, доплат, підвищень, крім пенсій за особливі заслуги перед Україною, з грудня 2013 року не може бути менше:

- у інвалідів війни І групи – 2704,65 грн.;

- у інвалідів  війни ІІ групи – 2419,95 грн.;

- у інвалідів війни ІІІ групи – 2135,25 грн,

До списку новин