загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Щодо перерахунку пенсій шахтарів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Чи підлягали перерахунку у зв’язку із зміною прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1 грудня 2013 року пенсії шахтарів?

 

З 1 грудня 2013 року у зв’язку із зміною прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, до 949 грн. перераховані пенсії непрацюючим шахтарям відповідно до Закону України “Про підвищення престижності шахтарської праці”.

Згідно із цим Законом, мінімальний розмір пенсії шахтаря (чоловіки, що мають стаж підземної роботи 15 років і більше, жінки – 7,5 років і більше) не може бути меншим за три прожиткових мінімуми для непрацездатних громадян.

До списку новин