загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Євромайдані працює наметова капличка

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Християнські конфесії не просто словами та своїми молитвами підтримують активістів Євромайдану. Днями тут запрацювала навіть наметова капличка, де усі бажаючі можуть поспілкуватися з священиком, подати записки «За здоров’я» та «За упокій» і просто помолитися перед святими іконами.

Нагадаємо, що 15 грудня у День гідності до учасників Народного віче звернулися представники шести християнських конфесій – УПЦ КП, УПЦ, УАПЦ, УГКЦ, РКЦ в Україні та Союзу християн віри євангельської. Священик із Закарпаття навіть привіз на Євромайдан нерукотворний образ Божого Милосердя. Учасники Євромайдану мали змогу поклонитися святині.

Крім того, на Євромайдані почала фнкціонувати наметова капличка.

- Я прийшла до цього намету, щоб помолитися, адже в такий важкий і відповідальний для нас час дуже потрібна Божа поміч, - розповіла автивістка з Херсона Наталія.

Спорядили наметову капличку священослужителі Київської парафії Святого Миколая Української православної церкви Київського патріархату.

Ольга ДАНИЛЮК

До списку новин