загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Рівненщині зібрали 70 тисяч для Євромайдану

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За чотири дні завдяки акції "Зігрій майдан" зібрали 70 тисяч 975 гривень. Про це 16 грудня під час прес-конференції ВО "Батьківщина" повідомив народний депутат від Рівненщини Микола Кучерук.

Нагадаємо Рівненська міська організація ВО "Батьківщина" ініціювала  загальноміську акцію зі збору коштів на підтримку Євромайдану в місті Києві. Волонтери акції пропонують усім бажаючим рівнянам, керівникам підприємств, купити стікер вартістю п'ять гривень.

- Сьогодні в Україні почалась війна з власним народом. Люди, які вийшли на Євромайдан кажуть: "Ми так більше жити не хочемо". Ці люди - справжні патріоти. Влада дуже слабка і вона тримається на корупції і "гачках", вона побудувала свою схему, - зазначив народний депутат.

Микола Кучерук також переконаний, що київський та рівненський євромайдани повинні виконувати свої функції. Тож у Рівному він повинен реагувати на ті події, які відбуваються в області.

Ольга Піхун

До списку новин