загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Студенти-пенсіонери активно вивчають комп’ютер

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Читач написав на сайт: В Університеті третього віку Козятинського міського територіального центру студенти-пенсіонери активно продовжують оволодіювати новими знаннями та навичками на курсах комп’ютерної грамотності

В Університеті третього віку Козятинського міського територіального центру студенти-пенсіонери активно продовжують оволодіювати новими знаннями та навичками на курсах комп’ютерної грамотності другого етапу іноваційного проекту "Університети третього віку - вікно у світ.Українські перспективи" Університет третього віку створений для того, щоб люди не відчували себе самотніми, могли поспілкуватися, обмінюватися досвідом, отримувати корисні знання для життя. В зв’язку з віковими особливостями та станом здоров’я деякі пенсіонери виявили бажання займатися за індивідуальним графіком. Спеціалістами територіального центру розроблені індивідуальні форми навчання. Для наших студентів навчання проводиться безкоштовно, на користь і в задоволення. Пам’ятайте, що той, хто навчається - не знає старості!

До списку новин