загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Що просять у Святого Миколая рівненські пенсіонери?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

До нашої редакції звернулася рівнянка, учасниця бойових дій Галина Тимофіївна Краплич. 65-річна жінка розповіла нам у формі вірша про те, чого вона бажає до дня Святого Миколая.

 

Дорогий мій Миколаю, Я не багато від тебе чекаю. Дай здоров'я моїй мамі І надбавку до пенсії, Щоб могла купить ліки Ті, що в рекламі. А ще, щоб були родичі здорові І щоб бабця в селі змогла Зі своєї скудної пенсії  Купити ліки для Бурьонки корови. І ще хочу, щоб збулось моє бажання: Поїхать з татом до його мами до Сибіру І в Україні злагоди і миру. Дорогий Миколаю я тобі також побажаю, Щоб ти жив більше років ста, Бо у тебе місія непроста!

Автор: Ольга ДАНИЛЮК 

До списку новин