загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонери збагатіли

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міні – надбавка до пенсії очікувала українців цього місяця. З першого грудня виплати зросли на кількадесят гривень, втім і на це розраховувати можуть далеко не всі. Чергове покращення не стосуватиметься працюючих пенсіонерів і тих, хто про своє звільнення особисто не повідомив до єдиного вікна.

Пенсійне забезпеченнявічна діра в бюджеті та ганебно мізерна пенсія українців: такі, на жаль, реалії. І хоч пенсія залежить від стажу та окладу, навіть пропрацювавши сорок і більше років від держави можна отримати небагато. Кожна надбавка – 5, 7, 10 і щонайбільше – 50 гривень, що ситуацію далеко не рятує. Приблизно на ті ж таки 50 гривень зріс з 1 грудня і стандартний розмір виплати. Це повязано зі збільшенням прожиткового мінімуму із 894 гривень до 949, тобто заледве на 6 відсотків при очевидній інфляції. Однак навіть цю надбавку отримають далеко не всі. Працюючих пенсіонерів, окрім традиційного звернення по перерахунок що два роки, чекає ще один сюрприз: про звільнення з роботи їм необхідно повідомляти до відділу Пенсійного фонду особисто. З яких причин система не звіряє дані автоматично, працівники на місцях пояснити не можуть. Натомість радять звертатись до єдиного вікна. Кажуть: тут вам і роз’яснять, і скаргу приймуть, і чим зможуть  допоможуть, і надбавку, звісно, призначать, однак – лише в межах закону.

//youtu.be/qyUTUJZWWOE

До списку новин