загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Звичайні українці – лідери рейтингу найвпливовіших громадян 2013 року

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Рейтинг "200 найвпливовіших українців" у 2013 році за даними "Фокусу" очолила "Людина Майдану", пише gazeta.ua. Це збірна постать середнього класу - люди, які народились у незалежній Україні або брали участь у її відстоюванні, активно користуються соцмережами.

"Вперше рейтинг очолює не гарант Конституції, а справжні держателі влади - громадяни України", - говориться у новому випуску журналу.  Під громадянами України розуміють як учасників Євромайдану, так і тих, хто приїхав підтримати владу і дислокується в Маріїнському парку. Зазначається також, що після виходу на перші ролі "Людини Майдану" абсолютно всі політичні фігуранти втратили свої позиції.

Віктор Янукович опинився на другому місці - за даними журналу, вперше після президентських виборів. "І навіть підписання угоди про поставки російського газу за зниженою ціною поки що не сильно вплинуло на настрої українців", - зазначає "Фокус".

На третє та четверте місця посунулися відповідно Ринат Ахметов та Олександр Янукович. У першій десятці зберегли свої позиції лише Юлія Тимошенко - 5 місце рейтингу, та Дмитро Фірташ - 9 місце рейтингу. На 6 щаблі опинився Микола Азаров, на сьомий піднявся Сергій Арбузов і десяте посів Віктор Пінчук.

Нагадаємо, що в червні 2013 року власник групи компаній ВЕТЕК Сергій Курченко домовився про купівлю UMH group, що входить до трійки найбільших медіахолдингів країни. У портфель компанії, крім журналу "Фокус", входять такі бренди як: Forbes, Vogue, Кореспондент, Теленеделя, i.ua, bigmir.net, football.ua, Аргументи і Факти, Комсомольська правда. Сам Курченко зайняв 48 місце в рейтингу "Фокуса".

До списку новин