загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Цьогоріч Кабмін виділить на пенсії 87 з половиною мільярдів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Кабінет міністрів України обіцяє збільшити фінансування пенсій у 2014 році. Уряд уже підготував відповідний проект бюджету.

Ця цифра має скласти 87,4 мільярдів гривень, що на 4,1 мільярда, тобто на 5%, більше, ніж 2013 року.

Асигнування дадуть змогу фінансувати соціальні ініціативи Президента України у сфері пенсійного забезпечення, введені у 2012 році. Зокрема, це стосується перерахунків пенсій громадянам, які оформили пенсію до 2008 року; зростання доплати до пенсій членам родин, де померли інваліди війни; доплати до пенсій учасникам війни; підвищення пенсій військовослужбовцям, особам начальницького й рядового складу, які вийшли з лав військовослужбовців.

Відповідно до проекту, мінімальні пенсії особам, які втратили працездатність, ростимуть поетапно: в середньому за рік їхня пенсія складе 971 грн, що на 72 грн більше, ніж 2013 р.

До списку новин