загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Києві відкрито виставку картин Макса Річмана

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

«Якщо митець творить від щирого серця, його мистецтво завжди буде актуальними», – вважає грузинський живописець і художник Макс Річман. Нещодавно у київському арт-центрі «New Gallery» відкрилась його персональна виставка під назвою «Color  est e ploribus unum». В Україні свої твори художник представив уперше. Захід відбувається в рамках міжнародного арт-турне митця.

Макс Річман народився і дитячі роки провів у Тбілісі. Потім переїхав до Москви, де захопився музикою і театром. Після повернення до грузинської столиці вчився образотворчого мистецтва в Художньому училищі ім. Якова Ніколадзе. Популярність здобув завдяки участі в національному конкурсі «Знайди нового художника». Одразу після його завершення в Державному музеї театру, музики, кіно і хореографії у Тбілісі відбулася перша виставка робіт Макса Річмана.

Ексцентричний і оригінальний художник, він привертає увагу поціновувачів мистецтва своїми яскравими, нестандартними роботами, невичерпною енергіє і постійним прагненням до пізнання нового. Спеціалісти вказують на наявність містичної складової майже в усіх картинах художника і називають його роботи прикладом сублімативного експериментального абстракціонізму.

«У своїй творчості я передусім прагну різноманітності, – розповідає митець. – Звідси й назва виставки – «Колір як єдність в різноманітті». Не обмежує себе художник і в засобах вираження – для створення картин він використовує техніку колажу, акрилові фарби, шкіру, стрази тощо.

– Хоча я маю класичну художню освіту, у своїй творчості опираюсь передусім на самоосвіту, – зізнається Макс Річман. – Напрочуд важливими для мене залишаються мотиви грузинської національної культури, хоча, як і більшість художників, вважаю себе людиною світу.

Ознайомитись з роботами Макса Річмана можна щодня до 30 грудня за адресою вул. Межигірська, 1.

Роман Гривінський

До списку новин