загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

При будинках престарілих будуть палати для догляду за смертельно хворими

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Мінсоцполітики рекомендує створити такі у всіх регіонах

Міністерство соціальної політики спільно з Міністерством охорони здоров’я працюють над розвитком системи паліативної допомоги. Так, три роки тому Печерський територіальний центр разом з МОЗ провели експеримент: соціальні працівники обслуговували смертельно хворих на дому. Цей експеримент був вдалим, і тепер Мінсоцполітики рекомендує впровадити цей принцип у всіх областях України. Також готують стаціонарне обслуговування паліативних хворих. Паліативні відділення планують створювати при соціальних закладах для людей похилого віку. Перший досвід створення окремого відділення паліативної допомоги буде реалізовано в Київському геріатричному пансіонаті.

Нагадаємо, що на Рівненщині є три заклади, де проживають люди похилого віку: у Рівненському районі, Здолбунові та на Гощанщині.

Наразі у Мінсоцполітики працюють над нормативним забезпеченням таких закладів, а також готують програми освітніх семінарів для майбутніх працівників цих відділень, зауважила директор Департаменту соціальних послуг.

До списку новин