загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Випуск в Університеті срібного віку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

24.12.2013 року в територіальному центрі Онуфріївського району напередодні Нового року відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам Університету срібного віку.

Прийшли поздоровити пенсіонерів і представники місцевої влади : голова райдержадміністрації Гончар А.Г., заступник голови райдержадміністрації Пеннер О.В., голова районної ради Юнак А.М., селищний голова Самородченко С.М.

Сертифікати вручала директор територіального центру Данилів Н.О. Рік навчання в Університеті пролетів дуже швидко. За цей період зі студентами срібного віку було проведено багато цікавих і змістовних занять. Слухачі не тільки отримували знання, а й були активними учасниками всіх заходів і свят, готували різноманітні повідомлення, презентували власний досвід, зустрічалися з цікавими людьми, їздили на екскурсії, відвідували музеї. Заняття в Університеті дали змогу людям пенсійного віку вести активний спосіб життя, відкрити в собі нові таланти, знайти заняття до душі, знову відчути себе молодими, відчути смак життя і всі його барви.

А ще серед колег по Університету вони знайшли нових друзів, відчули радість спілкування, отримали змогу проявити свої творчі здібності і вміння. Їхній енергії та ентузіазму почали заздрити діти та онуки. Саме в пенсійному віці, після довгих років життя, людина набуває безцінний життєвий досвід і стає по-справжньому мудрою. І саме на цьому життєвому етапі все тільки починається, настає час пожити для себе, забути про постійні справи і турботи. Недаремно поштар Печкін із відомого дитячого мультика говорив: «Я, можливо, тільки жити починаю – на пенсію іду».

Пенсіонери територіального центру довели, що це дійсно так. По закінченню вручення сертифікатів розпочалося справжнє народне дійство – вечорниці. Випускники в українському вбранні співали пісень, жартували, водили хороводи, ліпили вареники, а потім частували гостей та друзів. Не обійшлися на святі і без відомих літературних героїв. Всі із захопленням зустріли славетних бабу Параску та бабу Палажку, завітали на свято і невістки Кайдашів зі своїми вічними проблемами, а Голохвастий знову залицявся до Галі. По закінченню дійства всіх гостей та учасників запросили до святкового столу, де продовжували лунати жарти, пісні та поздоровлення. З веселим настроєм покидали підопічні привітну і затишну установу територіального центру Онуфріївського району, яка стала для них другою домівкою.

А вже з січня місяця 2014 року розпочнеться наступний набір слухачів на навчання в Університеті срібного віку. Випускники ж, за бажанням, продовжать своє навчання, але вже на інших факультетах, та залучатимуться як вчителі-волонтери до занять із новонабраними студентами.

До списку новин