загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Пенсійному фонді вже не вистачає грошей навіть для депутатів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У поточному році вдалося зменшити розрив між пенсіями народних депутатів і пенсіями звичайних людей.

Про це під час селекторної наради повідомила міністр соціальної політики Наталія Королевська, пише Обком.

«Через складну економічну ситуацію ми зменшили цей розрив не за рахунок кардинального зростання пенсій людей, а за рахунок кардинального зменшення пенсій народних депутатів», - зазначила міністр. Вона також нагадала, що раніше пенсія народного депутата становила 16 121 грн і зазначила, що цього року вона знизилася до 9 490 грн.

«Порівняно з іншими пенсіями, це теж більше, ніж належить, але це норма закону, яку ми з вами виконали. Сподіваюся, що на наступний рік ми зможемо зменшити цей розрив і за рахунок зростання пенсій наших людей, які працюють, і за рахунок звернення до народних депутатів, щоб вони прийняли закон про звільнення їх від надмірних пільг, які у них є, в тому числі і таких величезних пенсій», - зазначила Королевська.

До списку новин