загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Феномен традиційної ляльки у Вінницькому краєзнавчому музеї

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

26 грудня відбулось відкриття виставки "Феномен традиційної ляльки" на якій були представлені 147 оригінальних експонатів та фотографії 1950-70-х рр.

На виставці представлені ляльки з легендарної колекції Олександра Найдена, Людмили Орлової зібрані ними в етнологічних експедиціях з 1960-х років у селах Середньої Наддніпрянщини, за результатами яких була написана книга "Українська народна іграшка". Ляльки Східного Поділля зібрала та дослідила Тетяна Пірус. Виставка також була експонована в Києві: в Музеї Івана Гончара, Державному музеї іграшки та центрі української культури на мистецтва.

 - Чесно кажучи, я закохана в цю виставку і в цих ляльок, - каже завідувач навчально-наукової лабораторії з етнології Поділля Тетяна Пірус, - і я хочу щоб сьогоднішні діти відчули шану до минулого, повагу до теперішнього і обережне ставлення до майбутнього, адже це наша традиція.

Виставка проходить на 3-му поверсі Обласного краєзнавчого музею з 26 грудня по 31 січня.

Також на виставці проводяться майстер-класи з виготовлення сувенірної ляльки-мотанки.

Тема іграшки на сьогоднішній день є цікавою і актуальною, тому для того, щоб поповнити колекцію іграшки у музеї оголошено акцію "Подаруй музею експонат" за темою "Друзі нашого дитинства".

До списку новин