загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонери провели рік Змії і поворожили на рік Коня

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Учора в приміщенні територіального центру соціальної допомоги Соснівського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради практичний психолог Людмила Семиліт провела творчу вітальню «Прощавай, рік Змії» для 45 пенсіонерів.

Творчу вітальню розпочав арт-клуб «Лийся пісня!» запальними новорічними номерами. Продовжили новорічну тему веселі гуморески Катерини Бобровник. Розіграли під час свята також веселу гумористичну виставу «Прибиральниця Ганна Іванівна» та сценку «Ялинка». 

Усім охочим ворожка розповіла про їхнє майбутнє в новому році синього дерев’яного коня, інформують у прес-службі Черкаського міськвиконкомі.

До списку новин