загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Волині пенсіонерові повернули земельну ділянку, яку в нього незаконно забрали

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Прокурор Луцького району звернувся до суду з позовом в інтересах 84-річного жителя села Підгайці до приватного підприємця та Підгайцівської сільської ради про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки. Про це йдеться на сайті прокуратури області.

Перевіркою, проведеною прокуратурою району, встановлено, що 1991 року цьому пенсіонерові рішенням сільської ради у постійне користування надали земельну ділянку площею 0, 20 гектарів у селі Струмівка Луцького району. Однак  2002 року рішенням сільради її вилучили та передали в користування приватному підприємцю, який у подальшому уклав договір оренди цієї землі.

Відтак, аби захистити права пенсіонера, прокурор району звернувся до суду з позовом. Проте рішенням Луцького міськрайонного суду у задоволенні позову відмовили. Оскарживши це рішення в апеляційному порядку, прокуратура району домоглася того, аби рішенням апеляційного суду Волинської області Підгайцівську сільську раду та підприємця зобов’язали повернути земельну ділянку в користування пенсіонера.

Виконавчий лист, виданий за вказаним рішенням суду, скерували для примусового виконання в державну виконавчу службу.

У ході примусового виконання між сторонами виконавчого провадження уклали мирову угоду, яка затверджена ухвалою Луцького міськрайонного суду. Згідно з умовами цієї угоди, пенсіонеру надано у користування земельну ділянку площею 0, 20 гектарів у селі Крупа Луцького району.

Завдяки вжитим прокуратурою району заходів представницького характеру пенсіонерові повернули в користування рівноцінну земельну ділянку, яку незаконно вилучили рішенням сільради.

До списку новин