загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Тернопільщині пенсіонери та одинокі навчатимуться в університеті

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

«Університет ІІІ віку» –  нова  соціально–педагогічна послуга, яка відтепер надаватиметься  підопічним територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Підволочиського району  на Тернопільщині.  Таку інноваційну ініціативу вперше в Україні реалізувала директор терцентру Оксана Капелусь.

За її словами, така форма роботи з літніми людьми дозволить  задіяти одиноких та пенсіонерів  до активного життя.  «Ми постійно шукаємо нові підходи до роботи з нашими підопічними.  «Університет ІІІ віку»  - це продовження   та вдосконалення роботи  клубу «Надвечір’я», який працює при терцентрі   уже кілька років», – каже Оксана Капелусь.  «Відтепер наші слухачі  Університету  матимуть змогу отримувати необхідні для повноцінного існування в сучасному світі знання, відчують себе потрібними, усвідомленими, що життя продовжується та межі пізнання не існує», – зазначила директор терцентру.

Оксана Капелусь привітала з початком роботи “Університету” та побажала майбутнім  слухачам школи цікавої та комфортної атмосфери навчання, зауваживши, що в Україні навчання людей літнього віку є інноваційним проектом, що має на меті впровадження та практичну реалізую навчання впродовж всього життя. Університет ІІІ віку дозволить розкрити в собі ті таланти, які були  загублені за сірими буднями, роботою, клопотами та родинними проблемами.  Літні люди зможуть отримати нові знання та вміння, відчути себе корисними суспільству, познайомитися з новими цікавими людьми, згадати студентські роки.

В університеті відкрито два факультети: основи медицини та здорового способу життя; декоративно – прикладного мистецтва.

На факультеті декоративно – прикладного мистецтва «студенти» зможуть отримати знання із вишивання, квілінгу, ліпленню прикрас з полімерної глини, миловаріння, різьби по дереву, а на факультеті основ медицини та здорового способу життя більше дізнаються про сучасні методи збереження здоров’я, про набуття навичок самодопомоги та одержати кваліфіковану консультацію фахівців.

На відкриття заходу завітала та виступила з привітальним словом заступник голови  Підволочиської РДА Кульбаба М.І., яка відзначила, що навчання  особливо важливе для вирішення проблем людей старшого віку, покращення якості їх життя, збереження та формування їх життєвої позиції.

На відкритті  були присутні відомі майстрині – викладачі-волонтери Луків Ярослава, Радзіх Надія, Гора Оксана, які презентували виставку своїх робіт, показали майстер–клас та практичну роботу з рукоділля.

До списку новин