загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Космонавти МКС зможуть 15 разів зустріти Новий рік

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Члени екіпажу Міжнародної космічної станції протягом майбутньої доби цілих 15 раз зможуть підняти келихи, зустрічаючи Новий рік. Все тому, що через обертання станції навколо Землі космонавти 14 разів будуть здійснювати подорожі в майбутнє і слідом назад, у минуле.

“Всього космонавти зможуть зустріти Новий рік 15 разів. Саме таку кількість разів МКС подолає межу між 31 грудня 2013 та 1 січня 2014 року”, – повідомили в ракетно-космічній галузі.

Вперше космонавти влетять у Новий рік о 14:08 за київським часом 31 грудня. У цей момент станція буде пролітати між Австралією і Новою Зеландією.

У Новий рік за часом Грінвіча (02:00 за Києвом 1 січня) станція буде знаходитися над Атлантичним океаном на південь від Африки. За часом Х’юстона (08:00 за київським часом 1 січня), де розташовується американський Центр управління польотами, МКСбуде пролітати між Австралією і Південною Америкою.

Остаточно в 2014 рік станція влетить об 11:51 (за Києвом) 1 січня, коли буде пролітати над Тихим океаном на схід від Нової Зеландії.

Зараз на МКС несуть вахту російські космонавти Олег Котов, Сергій Рязанський, Михайло Тюрін, американські астронавти Майкл Хопкінс і Рік Мастраккіо, а також японський астронавт Коїті Ваката.

До списку новин