загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Всі пенсіонери столиці отримають соціальні картки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Картку киянина повинні видати всім пенсіонерам столиці до кінця 2014 року, - таке завдання стоїть перед керівництвом КМДА.

У головному столичному відомстві нагадали, що першими картки отримали ті люди, які потребують додаткового соціального захисту, у кого мінімальна пенсія не перевищує 1500 грн. При цьому голова міськадміністрації висловив сподівання, що наступного року соціальні картки отримають всі пенсіонери.

Нагадаємо, соціальна картка киянина дає можливість власнику купувати ліки у спеціальних аптеках зі знижкою, право безкоштовного проїзду, тощо. Поки в Києві видано 60 тисяч подібних документів.

Варто також відзначити, під час одного з онлайн-діалогів на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук, Микола Азаров підкреслив, що такі картки будуть впроваджувати і в інших містах України.

«У нас в декількох місцях проводяться такі експерименти, коли ми застосовуємо соціальну картку для найменш захищених верств населення. Ми зараз вивчаємо, як працюють ці проекти, і думаємо в майбутньому поширювати на інші наші території», - написав Прем'єр-міністр.

До списку новин